Sayfa Yenileme: Otomatik yenileme açıkOtomatik yenilemeyi kapatAçık

12:24
31 Ekim

DUYURU :

Cep telefonundan daha kolay erişim imkanı! - m.dovizz.net

Neredeyim?

Garanti Bankası Gram Altın

fiyatı alış kuru 83.0660TL satış kuru 83.0660TL olarak en son bir dakika önce güncellendi.
garanti logosu altin logosu
 • gram altın

  Gram Altın


 • 83.0660


  Alış (TL)
 • Gram altın
 • 83.0660


  Satış (TL)
 • gram altın

  Altın Ons

     
 • 1173.10

  Fiyat ($)
 • Gram altın
 • -0.15 %

  Değişim

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)
Kullanıcı Yorumları
Anlık Altın Ons Fiyatı / TL

altın ons

Bugünkü Önemli Ekonomik Veriler
açıklanmış Açıklandı: 12:00

EURCPI (Yıllık)

EURİşsizlik Oranıkalan süre14:30 - Kalan Süre: 2 saat

CADGDP (Aylık)

USDKişisel Giderkalan süre15:55 - Kalan Süre: 3 saat

USDMichigan Tüketici Güveni Beklentisi

Dövizz.net E-posta Bülteni

Dövizz.net bültenine kayıt olun.

Haberler

Garanti Bankası, yatırımlarını altınla değerlendirmek isteyen müşterilerine özel olarak ziynet eşyalarınızı ve cumhuriyet altınlarınızı Salı günleri kabul ediyor. Altın uzmanları tarafından hatasız ve net bir şekilde hesaplanan altınlarınız gram bazına çevriliyor. Böylece bir garanti altın hesabını sahibi oluyorsunuz. Garanti altın hesabınızda yer alan altınlar üzerinden dilediğiniz an işlem yapabiliyorsunuz. Garanti altın hesabının en iyi kısmı da altın hesabınız için ek hiçbir ücret ödemiyor olmanızdır. Garanti altın hesabınıza dilerseniz altın yatırmaya devam edebilirsiniz. Böylece hesabınızdaki altınlar birikmeye devam eder. Bununla birlikte ihtiyaç anında, altınlarınızdan belirli bir gram miktarında altın bozdurabilirsiniz. Garanti altın hesabının yanında, Garanti Bankası altın bonus kart hizmeti ile yaptığınız alışverişlerden de altın kazanmanızı sağlıyor. Eğer Garanti Bankası müşterisiyseniz 3340 a "Altin" yazarak mesaj atabilirsiniz.

Garanti altın hesabı açtırarak altınlarınızın çoğalmasını sağlarsınız. Ayrıca altın fiyatlarındaki yükseliş sayesinde paranız değerlenmiş olur. Eğer vadeli altın hesabı açtırmak istiyorsanız bunun için minimum 100 gr. Altını hesabınıza yatırmanız gerekiyor. Bunun yanında altın hesabının vadesi olan 1 yılı da göz önünde bulundurmalısınız.

Eğer, faiz almayı tercih etmiyorsanız ya da altınlarınızı güvenli bir şekilde saklamak istiyorsanız Garanti vadesiz altın hesabından faydalanabilirsiniz. Garanti altın hesapları arasında yer alan vadesiz altın hesabı hızlı ve kolay bir şekilde altın alıp satmanıza imkan sağlamaktadır. Garanti altın hizmetlerini tercih ederek güvenli bir şekilde altın yatırımınızı yapabilirsiniz.

12:24
Önceki haber Sonraki haber
Görüş Bildir